Tarihçemiz
2005 yılında kurulan Uşak Anadolu, kamu ve özel kuruluşların, inşaat, altyapı, mekanik montaj, taahhüt ve proje tasarımı konularında ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uşak Anadolu, kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük, müşterilerine ve hizmet değerlerine bağlılık ve şeffaflık ilkelerinin başarının anahtarı olduğuna inanmakta ve buna bağlı olarak hizmet vermektedir. Çalışanlarına, ekipmana yatırım yaparak, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Firmamız kaliteli hizmeti, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ilke edinmiştir. Yaptığı yatırımlarla İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Uşak Anadolu’nin kurulmuş olduğu yıl olan 2005 yılında 1 500 000 USD olan cirosu 2012 yılında 9 000 000 USD’ye ulaşmıştır.
Vizyonumuz
Uşak Anadolu faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Misyonumuz
Uşak Anadolu olarak misyonumuz tüm işlerini kalite ve uygulama süresi açısından başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak; girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek ve çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmaktır.
Personelimiz
Uşak Anadolu olarak görevimiz, kalifiye personelimiz ile kalite anlayışımıza bağlı kalarak planlamadan teslimata kadar zamanlamaya uyarak, sözleşme gereklerini yerine getirmektir. Her projemizide, azami dikkat ve disiplin ile işçi sağlığı ve çevre güvenliğinden ödün vermemek prensibimizdir. Bünyemizde çalışan personelimiz, çalışalarımızdan en iyi ve en kaliteli sonucu elde etmek amacıyla, deneyimli yönetim kadromuz gözetim ve denetiminde, kendi alanlarında uzman, bilgili ve konuya hakim elemanlardan oluşmaktadır.
GörevAdet
İnşaat Mühendisi4
Harita Mühendisi2
Elektrik Mühendisi1
Makina Mühendisi1
İş Güvenliği Danışmanı (A Sınıfı Uzman)1
İş Güvenliği Uzmanı (C Sınıfı Uzman)2
Maden Mühendisi1
İnşaat Teknikeri3
Topograf2
Genel Saha Formeni1
GörevAdet
İnşaat Formeni*3
Mekanik Formeni*4
Toprak İşleri Formeni1
Şenör1
Operatör*17
Şoför12
Usta*84
İşçi*51
Muhasebeci4
* İşe göre değişiklik göstermektedir.
Makina Parkımız
Uşak Anadolu, inşaat sektöründeki gelişen tekniklere uygun yeni makina ve teçhizatın tedarik edilmesi, makina parkının verimliliğinin yüksek tutulması için gerekli yatırımları yapmaya devam etmektedir. Uşak Anadolu, alanında uzman operatörleri ile her alan ve kapasitede çalışmaya cevap verebilecek geniş bir makina parkına sahiptir.
Makina AdıAdet
Loder2
Ekskavatör3
Dozer1
Silindir1
Beko-Loder4
Telehandler2
Kamyon6
Makina AdıAdet
Transmikser6
Su Tankeri1
Pick-up7
Yeraltı Mikseri3
Mobil Vinç1
4x4 Hi-Up1
* İşe göre değişiklik göstermektedir.
© 2018 Uşak Anadolu İnşaat Taahhüt Hafriyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Projelerimiz | Kalite Politikamız | İş Sağlığı Politikası | Çevre Politikası | İletişim